خبرهایی از دانشگاه پیام نور فسا

رگزاری کلاس های آموزشی خودگردان در دانشگاه پیام نور فسا

دانشجویان دانشگاه پیام نور فسا در دوره های آموزشی کامپیوتر شرکت می کنند.

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس، انجمن علمی مدیریت پروژه و اجرایی دوره های مختلف آموزشی c# ، اتوکد و.. از سطح مقدماتی به صورت خود گردان و زیر نظر مرکز رشد فناوری برگزار می کنند  و دانشجویان علاقه مند با حضور در این کلاس ها از مهارت های لازم برخوردار می شوند.

قابل ذکر است کلاس ها  در دو گروه و در کارگاه کامپیوتر با مدیریت مسئول رایانه در حال برگزاری می باشد و در نهایت دانشجویان مدرک  وزارت علوم و تحقیقات برای هر دوره را دریافت می نمایند.

              

جلسه تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور فسا

جلسه تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور فسا برگزار شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس، در این جلسه اردالی رئیس دانشگاه پیام نور فسا، ستاری مسئول بسیج دانشجویی شهرستان فسا، عاطفه هاشمی و سید عبدالعلی دهقانی مسئول سابق و جدید بسیج دانشجویی و جمعی از کارکنان دانشگاه حضور داشتند. طی این مراسم از مسئول سابق بسیج دانشجویی تقدیر و تشکر به عمل آمد و این مسئولیت به سیدعبدالعلی دهقانی واگذار شد.

در ابتدای جلسه رییس دانشگاه پیام نور فسا ضمن تشکر از مسئول و اعضای بسیج به نقد و بررسی عملکرد این نهاد پرداخت و اظهار داشت: در هر مجموعه اگر تعامل و همکاری را راه و رسم خود قرار دهند، موفقیت بیشتر خواهد بود.

اردالی افزود: وظیفه بسیج دانشجویی همانگونه که از اسم آن بر می آید پاسداشت از اصل ولایت فقیه است و لازمه اینکار هماهنگی با مجموعه دانشگاه می باشد. وی در ادامه به جذب هرچه بیشتر جوانان دانشجو و فعالیت هرچه بهتر تاکید نمود.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان فسا، در ادامه جلسه ضمن ارج نهادن به فعالیت های بسیج دانشجویی دانشگاه اعلام کرد: دانشگاه پیام نور فسا در سال های اخیر همواره فعال بوده و همواره در جایگاه اول تا سوم قرار داشته است.

پس از سخنان مسئول بسیج دانشجویی شهرستان، هاشمی مسئول سابق بسیج دانشجویی به ارائه گزارش آماری از کارهای صورت گرفته در سال های اخیر پرداخت و از همکاری مسئولین  دانشگاه و دیگر اعضای بسیج تشکر کرد.

/ 0 نظر / 14 بازدید